logo

Veľké výpredaje 10% až 50% !!!

Ako nakupovať

banner nakup

Vážení zákazníci!

Prosíme Vás, pozorne si prečítajte nasledujúce informácie. Slúžia k tomu, aby bol Váš nákup u nás, čo najpohodlnejší a hlavne, aby splnil všetky Vaše očakávania.

 • Pozrite si celú našu ponuku výrobkov - výrobky nájdete roztriedené v sekcii "E-SHOP".
 • Vyberte si výrobok, ktorý Vás zaujal - pozrite si podrobne popis a fotografie, ktoré sú k jednotlivým výrobkom uvedené.
 • Informujte sa o dostupnosti výrobku = kód výrobku je uvedený pri každej položke (výrobok sa predáva aj v našom ateliéri v Nových Zámkoch, takže sa môže stať, že sa medzičasom predal) a tiež sa pýtajte na doplňujúce údaje o výrobkoch, pokiaľ Vám v popise chýbala nejaká informácia, alebo potrebujete ešte ďalšie fotografie.
 • Pri každom výrobku (kliknite na foto výrobku, otvorí sa Vám podrobný popis výrobku) je bordový obdĺžnik s textom ,,SPÝTAŤ SA NA VÝROBOK,, (náhrada nákupného košíka) - po kliknutí na uvedený obdĺžnik sa Vám otvorí formulár, ktorý nám v prípade záujmu o výrobok po vyplnení zašlete. Po obdržaní formulára Vás budeme kontaktovať mailom, prípadne telefonicky, ak by to bolo nevyhnutné. Na priamu komunikáciu môžete využiť možnosť CHATU v pravom dolnom rohu stránky. 
 • Nenašli ste, čo ste hľadali? Žiadny problém! Napíšte nám, alebo zavolajte - náš sortiment je veľmi rozsiahly a nie všetky výrobky sú uvedené na stránke.
 • Vyrábame výrobky aj NA OBJEDNÁVKU  podľa želania zákazníka.
 • VŠETKY VÝROBKY MÁME SKLADOM. O odoslaní Vás budeme informovať SMS správou a e-mailom.
 • Balíky zasielame starostlivo zabalené. Používame bublinkovú fóliu a celý balík ešte zabalíme do strečovej fólie. Ku každej objednávke zasielame DARČEK ZADARMO, ako poďakovanie za Váš nákup. Svojich zákazníkov si ceníme.
 • Od novembra 2018 zasielame výrobky aj na DOBIERKU. Výrobky zo sekcie NÁBYTOK nie je možné zaslať na dobierku .
 • MINIMÁLNA HODNOTA OBJEDNÁVKY cez E-SHOP je 10,00 Eur bez poštovného. Ďakujeme, že to akceptujete.
 • Zasielame KURIÉROM GLS:

      Doprava nábytku a neštandardných kusov výrobkov sa dojednáva individuálne .

1. PLATBA VOPRED NA ÚČET - zašleme Vám FA mailom, po jej uhradení Vám zašleme Vašu objednávku (FA zahŕňa číslo účtu, variabilný symbol - NUTNÉ UVÁDZAŤ pri úhrade, cenu Vami objednaných výrobkov a náklady na dopravu)

 1. do 5 kg - 3,90 Eur + 1,00 Eur balné
 2. do 20 kg - 5,50 Eur + 1,50 Eur balné
 3. do 30 kg - 7,30 Eur + 2,00 Eur balné
 4. do 40 kg - 8,50 Eur + balné podľa druhu výrobku

2. PLATBA NA DOBIERKU - počas COVID-19 nezasielame na dobierku !!!

 1. do 5 kg - 4,90  Eur + 1,00 Eur balné
 2. do 20 kg - 6,55 Eur + 1,50 Eur balné
 3. do 30 kg - 8,35 Eur + 2,00 Eur balné
 4. do 40 kg - 9,55 Eur + balné podľa druhu výrobku
 • REZERVÁCIA VÝROBKOV je možná na základe prevodu ceny výrobku na náš účet - ďakujeme, že to akceptujete.
 • Osobná návšteva u nás v ateliéri je možná: Pondelok - Sobota a sviatky -  je potrebné dohodnúť si termín návštevy vopred na tel. čísle 0907 712 305. Vzhľadom na pandemickú situáciu na SLOVENSKU osobné návštevy sú posudzované individuálne.

Každý kus, ktorý sme vyrobili je ORIGINÁL. Pokiaľ sa jedná o starožitný nábytok, doplnky a HAND MADE výrobky je na predaj vždy len jeden konkrétny kus (samozrejme, ak sa jedná napr. o stoličky môže byť viac kusov, snažíme sa počet dostupných kusov uvádzať v popise konkrétneho výrobku). V prípade, že sa jedná o doplnkový sortiment - hotové výrobky od našich dodávateľov, je možné zakúpiť viac kusov. Môžeme pre Vás upraviť aj nábytok, ktorý vlastníte Vy - to znamená, že nám môžete zaslať mailom  fotky nábytku, ktorý by ste chceli upraviť, napíšete nám Vašu predstavu a my Vám napíšeme možnosti a cenu. Dopravu nábytku k nám si musíte zabezpečiť sami. Ostatné je už na Vašom rozhodnutí. Vždy sa snažíme splniť všetky požiadavky zákazníka - neváhajte sa pýtať na všetko, čo Vás zaujíma. 

P.S. Prajeme Vám aj Vašim blízkym veľa zdravia                                                                                    

 

Vaše Studiocountryhome