logo

Ako nakupovať

banner nakup

Vážení zákazníci!

Prosíme Vás, pozorne si prečítajte nasledujúce informácie. Slúžia k tomu, aby bol Váš nákup u nás, čo najpohodlnejší a hlavne, aby splnil všetky Vaše očakávania.

 • Pozrite si celú našu ponuku výrobkov - výrobky nájdete roztriedené v sekcii "E-SHOP".
 • Vyberte si výrobok, ktorý Vás zaujal - pozrite si podrobne popis a fotografie, ktoré sú k jednotlivým výrobkom uvedené.
 • Informujte sa o dostupnosti výrobku = kód výrobku je uvedený pri každej položke (výrobok sa predáva aj v našom ateliéri v Nových Zámkoch, takže sa môže stať, že sa medzičasom predal) a tiež sa pýtajte na doplňujúce údaje o výrobkoch, pokiaľ Vám v popise chýbala nejaká informácia, alebo potrebujete ešte ďalšie fotografie.
 • Pri každom výrobku (kliknite na foto výrobku, otvorí sa Vám podrobný popis výrobku) je bordový obdĺžnik s textom ,,SPÝTAŤ SA NA VÝROBOK,, (náhrada nákupného košíka) - po kliknutí na uvedený obdĺžnik sa Vám otvorí formulár, ktorý nám v prípade záujmu o výrobok po vyplnení zašlete. Po obdržaní formulára Vás budeme kontaktovať mailom, prípadne telefonicky, ak by to bolo nevyhnutné. Na priamu komunikáciu môžete využiť možnosť CHATU v pravom dolnom rohu stránky. 
 • Nenašli ste, čo ste hľadali? Žiadny problém! Napíšte nám, alebo zavolajte - náš sortiment je veľmi rozsiahly a nie všetky výrobky sú uvedené na stránke.
 • Vyrábame výrobky aj NA OBJEDNÁVKU  podľa želania zákazníka.
 • VŠETKY VÝROBKY MÁME SKLADOM. O odoslaní Vás budeme informovať SMS správou a e-mailom.
 • Balíky zasielame starostlivo zabalené. Používame bublinkovú fóliu a celý balík ešte zabalíme do strečovej fólie. Ku každej objednávke zasielame DARČEK ZADARMO, ako poďakovanie za Váš nákup. Svojich zákazníkov si ceníme.
 • Od novembra 2018 zasielame výrobky aj na DOBIERKU. Výrobky zo sekcie NÁBYTOK nie je možné zaslať na dobierku .
 • MINIMÁLNA HODNOTA OBJEDNÁVKY cez E-SHOP je 10,00 Eur bez poštovného. Ďakujeme, že to akceptujete.
 • Zasielame KURIÉROM GLS:

      Doprava nábytku a neštandardných kusov výrobkov sa dojednáva individuálne a tiež doprava mimo Slovensko. .

1. PLATBA VOPRED NA ÚČET - zašleme Vám FA mailom, po jej uhradení Vám zašleme Vašu objednávku (FA zahŕňa číslo účtu, variabilný symbol - NUTNÉ UVÁDZAŤ pri úhrade, cenu Vami objednaných výrobkov a náklady na dopravu)

 1. do 5 kg - 4,90 Eur + 1,00 Eur balné
 2. do 20 kg - 6,50 Eur + 1,50 Eur balné
 3. do 30 kg - 8,30 Eur + 2,00 Eur balné
 4. do 40 kg - 9,50 Eur + balné podľa druhu výrobku

2. PLATBA NA DOBIERKU - AKTUÁLNE nezasielame na dobierku !!!

 1. do 5 kg - 5,90  Eur + 1,00 Eur balné
 2. do 20 kg - 7,55 Eur + 1,50 Eur balné
 3. do 30 kg - 9,35 Eur + 2,00 Eur balné
 4. do 40 kg - 10,55 Eur + balné podľa druhu výrobku
 • REZERVÁCIA VÝROBKOV je možná na základe prevodu ceny výrobku na náš účet - ďakujeme, že to akceptujete.
 • Osobná návšteva u nás v ateliéri je možná: Pondelok - Sobota a sviatky -  je potrebné dohodnúť si termín návštevy vopred na tel. čísle 0907 712 305. 

Každý kus, ktorý sme vyrobili je ORIGINÁL. Pokiaľ sa jedná o starožitný nábytok, doplnky a HAND MADE výrobky je na predaj vždy len jeden konkrétny kus (samozrejme, ak sa jedná napr. o stoličky môže byť viac kusov, snažíme sa počet dostupných kusov uvádzať v popise konkrétneho výrobku). V prípade, že sa jedná o doplnkový sortiment - hotové výrobky od našich dodávateľov, je možné zakúpiť viac kusov. Môžeme pre Vás upraviť aj nábytok, ktorý vlastníte Vy - to znamená, že nám môžete zaslať mailom  fotky nábytku, ktorý by ste chceli upraviť, napíšete nám Vašu predstavu a my Vám napíšeme možnosti a cenu. Dopravu nábytku k nám si musíte zabezpečiť sami. Ostatné je už na Vašom rozhodnutí. Vždy sa snažíme splniť všetky požiadavky zákazníka - neváhajte sa pýtať na všetko, čo Vás zaujíma. 

P.S. Prajeme Vám aj Vašim blízkym veľa zdravia                                                                                    

 

Vaše Studiocountryhome